Δεν εμφανίζεται η επιλογή Προσθήκη εκπομπής

Αρχική forums Support forum ΕΓΓΡΑΦΕΣ – Διαχείριση προφίλ Δεν εμφανίζεται η επιλογή Προσθήκη εκπομπής

Τοποθέτηση ετικέτας: 

Αυτό το θέμα περιέχει 23 απαντήσεις, έχει 11 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  Διαχειριστής 1 εβδομάδα, 2 μέρες πριν.

• Δημιουργός
    Θέμα

Γράψτε εδώ το username σας για να ενεργοποιήσουμε πλήρως τον λογαριασμό σας

• Συντάκτης
    Απαντήσεις

deskavallari
    Participant

το username μου, στο σχολικό δίκτυο είναι deskavallari, παρακαλώ για την δυνατότητα της προσθήκης εκπομπής, δεν εμφανίζεται.

deskavallari
    Participant

deskavallari, παρακαλώ για την προσθήκη εκπομπής.

Καλημέρα σας,

Αν συνδεθείτε τώρα με τα στοιχεια σας στο ΠΣΔ, θα μπορέσετε να κάνετε κανονικά προσθήκη εκπομπής.

Καλή ραδιοφωνική συνέχεια

Αυτό είναι το username σας στο ΠΣΔ;

Nada Veltsou
    Participant

To user name μου στο ESR ειναι Nada Veltsou, στο ΠΣΔ ειναι veltsou. Με τους κωδικούς του ΠΣΔ έκανα login αλλά δεν εμφανίζεται “Προσθήκη εκπομπής” Φοβάμαι ότι θα χάσω την προθεσμία….

Προσπαθήστε τώρα να μπείτε μέσω ΠΣΔ.

το user name μου είναι miatropou και είναι το ίδιο με αυτό του ΠΣΔ. Το mail μου είναι magdaiatropoulou@gmail.com
    Στο ΠΣΔ είναι miatropou@sch.gr

mastella
    Participant

Sos και από Λακωνία… Το user name  μου είναι mastella.. Προσπαθώ εδώ και δύο μέρες να κάνω την εγγραφή δύο συμμετοχών και δεν μπορώ να κάνω κάτι.

Θέλουμε το email σας με το οποίο είχατε κάνει εγγραφή πέρσι και το username σας στο ΠΣΔ.

Παρακαλώ θέλω να προσθέσω συμμετοχή στον διαγωνισμό και έχω το ίδιο πρόβλημα. Φοβάμαι πως δεν θα προλάβω.
    Παρακαλώ για άμεση επίλυση.

Θέλουμε το email σας με το οποίο είχατε κάνει εγγραφή πέρσι και το username σας στο ΠΣΔ.

pkapsali
    Participant

Θα μπορούσαμε να κοιτάξουμε και το δικό μου username γιατί κι εμένα δεν εμφανίζεται η επιλογή “Προσθήκη εκπομπής”΄;

Το username είναι pkapsali
    Ευχαριστώ

username dimdiplas

και σε μένα δεν εμφανίζεται…..

enimeliadou
    Participant

το username ειναι enimeliadou παρακαλώ να μου το διορθώσετε κι εμένα.

epapapetrou
      Participant

#enimeliadou διορθώθηκε το username σας και μπορείτε να μπείτε με το ΠΣΔ

Το username είναι gandriop.Χρησιμοποιώ το ίδιο και στο ΠΣΔ.

Το username είναι gandriop!Ευχαριστώ πολύ!

Ανδριόπουλος Γιώργος

Εντάξει. Προσπαθήστε πλέον να μπείτε με ΠΣΔ.

Όταν πάτε στην “Προσθήκη εκπομπής”, πατήστε εκεί στο “Change school” και βάλτε το σχολείο σας που φαίνεται με κεφαλαία γράμματα.

Όχι το περσινό δηλαδή, αλλά το φετινό.

Πατήστε μετά Submit.

Ελέγξτε να δείτε ποιο είναι το καινούριο σας, από την επιλογή “Παραγωγές” στο αριστερό κάθετο μενού. Να μην έχει ούτε “Προγραμματισμένες” ούτε “Μη προγραμματισμένες” παραγωγές.

Εσείς την υποβολή θα την κάνετε ΜΟΝΟ με το καινούριο σας σχολείο.

Θα χρειαστούμε και το username σας στο ΠΣΔ, διότι στο εξής όλοι οι Έλληνες εκπαιδευτικοί μέσω ΠΣΔ έχουν δικαίωμα πρόσβασης.

Μπορείτε να μας το γράψετε εδώ;

Έπειτα, θα κάνετε αποσύνδεση και θα κάνετε έπειτα Register, επιλέγοντας στη φόρμα ρόλο “teacher” και χώρα “Greece” για να σας βγάλει στο περιβάλλον σύνδεσης μέσω ΠΣΔ.

gymarsth
    Participant

To username που έχω είναι gymarsth. Βασικά θέλω να ενεργοποιήσετε το λογαριασμό ώστε να βλέπω το ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗΣ και να καταφέρω να βρω αυτά που έχω μεταφορτώσει και να τα διαγράψω, εφόσον με ενημρώσατε ότι δεν έγινε σωστά η διαδικασία (λόγω προβλημάτων της πλατφόρμας). Στη συνέχεια, θα προσπαθήσω να κάνω log out και ξαναεγγραφώ με τον προσωπικό μου λογαριασμό ΠΣΔ και όχι με αυτόν του σχολείου, με τον οποίο είναι τώρα. Θέλω όμως να βρω και να διαγράψω το spot και τπ banner που ανέβασα για το φετινό διαγωνισμό ΚΑΝΤΟ Ν’ ΑΚΟΥΣΤΕΙ. Μπορείτε, σας παρακαλώ, να με βοηθήσετε; Δε μπορώ να ακολουθήσω τα βήματα που μου έχετε υποδείξει εφόσον στο μενού μου δεν υπάρχει το ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗΣ!

Ευχαριστώ.

Α. Γκίνη

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.