Γιατί δεν ανεβαίνει η εκπομπή

Αρχική forums Support forum ΜΕΤΑΦΟΡΤΩΣΗ ΕΚΠΟΜΠΩΝ Γιατί δεν ανεβαίνει η εκπομπή

This topic contains 7 replies, has 4 voices, and was last updated by  Διαχειριστής 3 months, 1 week ago.

• Creator
    Topic

azapriani
    Participant

Έχω προσπαθήσει αμέτρητες φορές να ανεβάσω την εκπομπή με παταγώδης αποτυχία, ενώ έχω ακολουθήσει τα βήματα σωστά όλες τις φορές που προσπάθησα…

• Author
    Replies

Το τελευταίο που μπορώ να σκεφτώ και να σας προτείνω, από τη δικη μου εμπειρία, είναι

1. να μπείτε με chrome και όχι άλλον browser
    2. Το όνομα του αρχείου να είναι πολύ μικρό πχ 3 γράμματα, μόνο λατινικοί χαρακτήρες, όχι σύμβολα..

για δοκιμάστε!

azapriani
      Participant

Τίποτα ούτε αυτό πετυχαίνει, και κάτι ακόμα εμείς την εκπομπή την προγραμματίσαμε 21:00 με 23:οο στην αρχική σελίδα του site βγάζει ώρα ακρόασης 20:οο

azapriani
    Participant

Είναι δίωρη και είναι εντάξει στον χρόνο της…

H διάρκειά της πόσο είναι? αν πρόκειται για ωριαια πρεπει να μην ξεπερναει τα 57 λεπτά. το εχετε τσεκαρει;

azapriani
    Participant

Βάζω τον τίτλο την περιγραφεί στα Ελληνικά και στα Αγγλικά επιλέγω την εικόνα και την εκπομπή και μετά πατάω υποβολή μετά μόλις γεμίζει η μπλε μπάρα με πάει εκεί από όπου ξεκίνησα την διαδικασία και δεν φαίνεται πουθενά ότι έχει ανέβει…

Γεια σας,

σας έχω στείλει ενα προσωπικό μήνυμα σχετικά με το θέμα αν θέλετε απαντήστε εκεί.

epapapetrou
    Participant

Καλησπέρα. Μπορείτε να γίνετε ποιο συγκεκριμένη; Σε ποιο βήμα της μεταφόρτωσης παρουσιάζεται το πρόβλημα και ποιο είναι το μήνυμα που βλέπετε;

Απ’ ότι βλέπω στο πρόγραμμα έχετε προγραμματισμένη δίωρη εκπομπή για το Σάββατο.

Λία Παπαπέτρου

You must be logged in to reply to this topic.

Font Resize
Contrast